zavřít

Diablo II Expansion website

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Blizzard aktualizoval oficiální stránky a FAQ pro chystaný datadisk Diablo II: Lord of Destruction, který vyjde v první polovině příštího roku pro PC a Macintosh.

Příběh bude začínat tam, kde původní hra skončila, tzn. Diablo je poražen, ale jeho bratr Baal cítí šanci ujmout se moci a vy mu samozřejmě budete muset zkřížit cestu. Pokud ještě nevíte, co vás v datadisku čeká, tady je výčet novinek: dvě nové postavy (Assassin a Druid), novou lokaci v Barbarian Highlands, dva nové filmečky, tisíce nových druhů zbraní, štítů a předmětů, interaktivní prostředí jako věže atd.


Naopak zklamáním ale asi bude to, že se autoři rozhodli zůstat u dnes již archaického rozlišení 640x480 kvůli předrenderovaným pozadím a tomu, že větší rozlišení by vyžadovalo větší počet CD, větší instalaci na disku a vyšší hardwarové nároky. I sám víceprezident Blizzard North ve svém zajímavém ohlédnutí za vývojem Diabla II na serveru Gamasutra zařadil vedle počáteční nefunkčnosti Battle.netu za jednu z hlavních chyb hry nízké rozlišení, ale na grafické orgie v 1024x768 jako například v Baldur's Gate si asi budeme muset počkat až na třetí díl Diabla, na kterém se nyní v Blizzardu už určitě natajno pracuje :) Jedno nové preview Diablo II Expansion packu si můžete přečíst na PC.IGN

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.