zavřít

Detaily o Total Annihilation 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Korejská sajta GGround.com zveřejnila interview o připravovaném projektu Total Anihilation 2 od místních Phantagram, čímž jsou pouhé domněnky, že se na tomto titulu pracuje, konečně potvrzeny.

Jak jsme se z rozhovoru dozvěděli, Phantagram k tomuto projektu přišel tak, že byl zhruba před rokem vybrán společností Infogrames coby možný kandidát pro tvorbu této hry.

Jako velcí fanouškové původního TA, předložili zástupcům Infogrames své dokumenty a představy o TA2 a zřejmě zapůsobili. Nakonec vše došlo tak daleko, že se tyto dvě společnosti rozdělily také o vydavatelská práva - Infogrames si vezme na starosti evropský a americký trh, a Phantagram zabezpečí Asii.

Na otázku zda bude TA2 stejně jako jeho předchůdce tradičním RTS anebo spíš hybridem různých žánrů, jak je v poslední době dost v oblibě, Phantagram odpověděli, že by rádi kráčeli ve stopách TA. TA2 by tedy měla navázat na originální design a některé oblíbené a silné prvky hry zachovat a doplnit o ty chybějící. Kdo z Vás zná Total Annihilation, možná začne tak trochu zoufat, podobně jako někteří lidé komentující snahu korejské společnosti, že když už se na této hře nebude podílet Chris Taylor (mmj. Dungeon Siege), nebude druhý díl tak skvělého strategického počinu stát za nic. Těmto jedincům by Phantagram ráda vzkázala, že velice uznávají dílo a talent pana Taylora, nicméně i oni jsou velikými fanoušky TA a tudíž se budou snažit odvést takovou práci, kterou by ocenili i hardcore hráči. Navíc připustili, že by byli velice rádi, kdyby se Chris Taylor s nimi na tomto projektu podílel, alespoň konzultacemi.

Dále jsme se dozvěděli něco o složení vývojového týmu a rozvrhu práce. Na enginu, kódu a dalších věcech bude spolupracovat společnost Trilobyt, tedy společnost, která má co do činění také s Commandos. Phantagram má na starost design a výrobní management. Také bude dohlížet na to, aby vznikalo to, co všichni očekávají. Programování se účastnit nebude, protože část jeho týmu v současné době pracuje na jejich dalším projektu s názvem Kingdom Under Fire 2 (pro Xbox). Samozřejmě se předpokládá nábor nějakých dalších odborníků, kteří by s designem pomohli.

A kdo si Total Annihilation 2 zahraje? TA2 bude vydán pro PC a v plánu jsou i verze pro Xbox a Mac. Datum dokončení pochopitelně ještě známo není.
zdroj: GGround.com

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.