zavřít

Detaily o Sea Dogs 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ruští vývojáři Akella před pár dny oznámili zahájení prací na druhém dílu pirátského RPG Sea Dogs, ale až dnes se podařilo lidem ze sajty DailyTelefrag vyšťourat pár dalších informací.

Příběh Sea Dogs 2 se bude odehrávat o 30 let později než v jedničce, kdy se vžijete do role jednoho z dětí Nicholase Sharpa, hlavního hrdiny z prvního dílu. Mnozí recenzenti Sea Dogs si stěžovali na to, že se hra po určitém čase omrzí, což by se už ve dvojce nemělo stát díky většímu množství úkolů a možnosti ukončit celou hru po obsazení všech ostrovů. Dalšími novinkami by měla být vylepšená animace postav a pohlednější zpracování vodní hladiny, od níž se bude, pravděpodobně za použití bumpmappingu, vše odrážet. Na závěr nesmí chybět očekávané datum vydání, které bylo podle zdrojů DailyTelefragu předběžně stanoveno na vánoce příštího roku.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.