Máte námět či připomínku? Napište nám
Detaily o NASCAR SimRacing od EA
zdroj: Archiv
Preview

Detaily o NASCAR SimRacing od EA

22. 12. 2004 9:09 | autor: Redakce Games.cz |

O závodní hře NASCAR SimRacing od Electronic Arts jsme na Tiscali Games již jednou psali, když ještě nesla pracovní název NASCAR 2005.

Tehdy toho však bohužel mnoho známo nebylo a jediné, co jsme vám tedy mohli nabídnout, byly první screenshoty. V současnosti ale EA zprovoznili oficiální homepage, ze které vyplynuly první pořádné informace o náplni tohoto titulu. V NASCAR SimRacing budou zahrnuty tři nejznámější série závodů - Nextel Cup, Craftsman Truck Series a Busch Series. Tvůrci z interního studia Tiburon, tvořeného částečně i bývalými vývojáři z Papyrusu, slibují ty nejautentičtější zážitky, podpořené jak zahrnutím nejnovější verze pravidel NASCARu, tak i novou realistickou fyzikou.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Aby všechno bylo opravdu co nejvěrohodnější, byli ke konzultacím nad hrou přizvání i někteří profesionální jezdci - a právě o kariéru takového profi závodníka se pokusíte i vy v novém Career mode, ve kterém jako obvykle začnete úplně od nuly a postupně se budete prodírat až mezi absolutní elitu. Tvůrci dále slibují 29 dynamických tratí ve vysokém rozlišení, autentické 3D zvuky nebo možnost nejrůznějších statistik a jejich následného porovnání s výsledky skutečných jezdců NASCARu. Chybět nebude ani multiplayer, do kterého se bude moci (na jedinou dráhu) zapojit až 43 hráčů a hru zpestří též možnost různých přehrávek (replays), ať už půjde o celé závody nebo jen nejlepší momenty. NASCAR SimRacing očekáváme v únoru příštího roku, nové obrázky v nízkém rozlišení najdete v galerii. Více v aktuálních preview na GameSpotu či GameSpy.
zdroj: homepage

kate

Nejnovější články