zavřít

Detaily o NASCAR SimRacing od EA

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O závodní hře NASCAR SimRacing od Electronic Arts jsme na Tiscali Games již jednou psali, když ještě nesla pracovní název NASCAR 2005.

Tehdy toho však bohužel mnoho známo nebylo a jediné, co jsme vám tedy mohli nabídnout, byly první screenshoty. V současnosti ale EA zprovoznili oficiální homepage, ze které vyplynuly první pořádné informace o náplni tohoto titulu. V NASCAR SimRacing budou zahrnuty tři nejznámější série závodů - Nextel Cup, Craftsman Truck Series a Busch Series. Tvůrci z interního studia Tiburon, tvořeného částečně i bývalými vývojáři z Papyrusu, slibují ty nejautentičtější zážitky, podpořené jak zahrnutím nejnovější verze pravidel NASCARu, tak i novou realistickou fyzikou.


nové obrázkykompletní galerie

Aby všechno bylo opravdu co nejvěrohodnější, byli ke konzultacím nad hrou přizvání i někteří profesionální jezdci - a právě o kariéru takového profi závodníka se pokusíte i vy v novém Career mode, ve kterém jako obvykle začnete úplně od nuly a postupně se budete prodírat až mezi absolutní elitu. Tvůrci dále slibují 29 dynamických tratí ve vysokém rozlišení, autentické 3D zvuky nebo možnost nejrůznějších statistik a jejich následného porovnání s výsledky skutečných jezdců NASCARu. Chybět nebude ani multiplayer, do kterého se bude moci (na jedinou dráhu) zapojit až 43 hráčů a hru zpestří též možnost různých přehrávek (replays), ať už půjde o celé závody nebo jen nejlepší momenty. NASCAR SimRacing očekáváme v únoru příštího roku, nové obrázky v nízkém rozlišení najdete v galerii. Více v aktuálních preview na GameSpotu či GameSpy.
zdroj: homepage

kate

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1499 Kč Koupit
 • hra MediEvil (PS4)

  Plnohodnotný remake legendární akční adventury, která před ...

  949 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.