zavřít

Detaily o datadisku HoMM 4: Gathering Storm

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Gremlin alias Milan Czarnowski z CD Projektu, s nímž jsme si nedávno povídali v rozhovoru o lokalizacích her do češtiny, dnes aktualizoval své stránky Heroes.cz o populární sérii fantasy strategií Heroes of Might & Magic, jejíž čtvrtý díl (recenze) u nás vyšel kompletně v češtině.

Novinky se samozřejmě týkají prvního datadisku The Gathering Storm naplánovaném na podzim - konkrétně se jedná o názvy a obrázky artefaktů, celkový počet map a hlavně možnost přenosu hrdinů mezi kampaněmi.

    Hlavním lákadlem bude nejspíš 6 nových kampaní s propracovaným příběhem, v kampaních by mělo být celkem 27 map. Kampaně budu mít tyto názvy: Death-Life (5 map), Chaos-Order ( 4 mapy), Archmage (6 map), Dogwoggle (4 mapy), Bard (4 mapy), The Gathering Storm (4 mapy). V kampaních budou jako vždy noví hlavní hrdinové s upravenými vlastnostmi a ikonkami... [více]
Jestli přídavek HoMM 4: The Gathering Storm vyjde opět v češtině, zatím není známo. Co ovšem už víme od New World Computing a německé pobočky Infogrames, je termín vydání dlouho odkládaného multiplayer patche pro původní hru, kterého bychom se měli dočkat už velmi brzy.
zdroj: Heroes.cz

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.