Detaily o American Conquest: Fight Back
zdroj: tisková zpráva

Detaily o American Conquest: Fight Back

8. 4. 2003 12:12 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Distributor CDV na svém německém webu odhalil první detaily o nástupci historické strategie American Conquest od GSC GameWorld, která v naší recenzi získala slušných 78% a od listopadu 2002 se ji prý prodalo přes 150 tisíc kusů.

American Conquest: Fight Back zdroj: tisková zpráva Když se nedávno objevily premiérové obrázky z addonu, tak se nejdřív zdálo, že půjde jako v případě Cossacks o klasický datadisk. Ale nakonec z projektu vzniklo plnohodnotné pokračování, které se jmenuje American Conquest: Fight Back a nebude vyžadovat ke spuštění původní hru.

Hlavní novinkou bude přítomnost pěti nových národů - Němců, Portugalů, Holanďanů a Rusů, kteří se mimojiné pokusí dobýt Aljašku a jiná území severní Ameriky, kde v 18.století žil indiánský kmen Haidů. Celkem se tedy počet národů v American Conquest zvětší na úctyhodné číslo sedmnáct. Dále se můžete těšit na zhruba padesát nových jednotek, osm kampaní a deset misí pro single nebo multiplayer v novém Battle-módu. Termín vydání přídavku Fight Back je v německy mluvících zemích naplánován už na 30.května, zatímco jinde ve světě si musí pár týdnů nebo měsíců počkat. Zamrzí pouze ohlášená cena, neboť 40 Euro se mi jeví trochu přemrštěné vzhledem k tomu, že nejde o úplně novou hru (datadisky obvykle stojí kolem 20 Euro/dolarů).
zdroj: Tiscali.de

Nejnovější články