zavřít

Detaily o America Army update 1.9.

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příznivce vojenské pecky America Army jistě potěší oznámení detailů k chystanému (mega)update, který hru posune do verze 1.9.

(zatím je oficiálně k dispozici plná 1.7.) Podle informací z oficiálních stránek se v tomto patchi objeví nová třída postav, zvaná combat medic. Spolu s ní se dočkáte i čtyřech nových tréninkových misí, ve kterých si budete moci otestovat své zdravotnické znalosti a převést je do herní praxe. Jejich zvládnutí bude ostatně otřebné proto, abyste se coby combat medic mohli pustit do on-line akcí a přímo v boji poskytovat první pomoc svým kolegům.

Update by měl dále přinést nový (vylepšený) model poškození a nabídnout také vylepšenou verzi multiplayerové mapy s názvem Mountain Pass. Výrazným prvkem se stane jistě i překopaný interface, ovšem jak bude konkrétně vypadat, nemáme zatím tušení - klasicky je slibována vetší funkčnost a více možností. Všechny postavy ve hře mají být navíc nahrazeny modely s vyšším rozlišením textur a s novými animacemi pohybu, včetně obličejové mimiky. Bez povšimnutí nelze přejít ani vydatnější anti-cheatovací ochranu (systém Punkbuster!) a novou ústřední melodii. Pokud vás America Army stále zajímá, zakroužkujte si v kalendáři poslední dny tohoto měsíce, kdy se má verze 1.9. dostat do světa.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.