zavřít

Detaily a trailer ze Second Sight pro PC

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost CD Projekt potvrdila, že u nás 24.

února vydá hru Second Sight, konkrétně to bude anglická PC verze s českou krabicí a manuálem za doporučenou maloobchodní cenu 1499 Kč (na GameShopu 1299 Kč). Jak jsme zde už jednou psali, jedná se o third-person stealth akci atraktivní mimojiné tím, že pochází od vývojářů Free Radical Design, kteří stojí za povedenou konzolovou sérií TimeSplitters.

Podle tiskové zprávy je Second Sight kombinací výpravného thrilleru, využívání paranormálních schopností, opatrného plížení a adrenalinem nabité akce. Herní zážitek navíc umocňuje působivá atmosféra. Ocitnete se v roli Johna Vattica, bývalého vědce, který se pokusí rozplést sled tajemných událostí, jež vedly k jeho uvěznění v přísně střeženém lékařském výzkumném středisku. Během svého útěku Vattic zjistí, že vládne nadpřirozenými psychickými schopnostmi, díky nimž může například manipulovat s lidmi či okolním prostředím.


nové obrázkykompletní galerie

Titul Second Sight nabídne dynamický herní systém, ve kterém budete moci plnit mise několika různými způsoby - tichým plížením, zuřivými přestřelkami, za pomoci svých psychických schopností či samozřejmě kombinací všech těchto postupů. Díky realistickému a přitom otevřenému fyzikálnímu enginu může Vattic využít naplno svých nadpřirozených schopností - silou mysli zvednout ze země omráčeného hlídače, s pomocí telekineze jej odhodit na druhou stranu místnosti či vystřelit psychický impulz - kouli mentálníenergie, která rozrazí blížící se protivníky jako kuželky.

Budete-li chtít postupovat opatrněji, budou se vám hodit schopnosti jako třeba Projekce, kdy vyšlete na průzkum éterickou verzi Vattica, která bude pro nepřátele neviditelná. A nezapomeňte na Posednutí, kdy budete moci převzít kontrolu nad tělem vašeho protivníka a přinutit jej, ať udělá veškerou těžkou práci za vás! Vattic může dokonce mysli svých nepřátel očarovat, aby si mysleli, že tam není. Musíte však neustále sledovat ukazatel Vatticova zdraví a psychické síly – čím obtížnější kousek provedete, tím výrazněji se vám sníží. Pokud si to nedovedete představit v praxi, mrkněte se na nový třičtvrtěminutový trailer (13 MB, MPEG4 ve vyšším rozlišení) ze Second Sight.

Update 22:00 - objevilo se dvacet hi-res screenshotů z PC verze hry.
zdroj: PR, 3DGamers

jd

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit
 • hra GRID

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  2099 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.