zavřít

Démonický Demonik?

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pod naším světem se nacházející dimenze je rejdištěm démonům podobných tvorů, které neopatrní lidé mohou povolat mezi nás.

Právě tohle se stane ve hře Demonik, o které jsme už jednou psali a která se v průběhu roku 2006 objeví pro konzole Xbox 360, PS3 i v oficiálně potvrzené PC verzi. Demonik jménem Volwrath má pomstít svého lidského vyvolatele (jenž jej má ovládat) a bude tak činit s nesmírnou chutí a skutečným zanícením pro věc.

Není to ostatně první případ, kdy stanete na opačné straně barikády a budete hrát za toho špatného. Jako Volwrath zvládáte nějakých 25 speciálních dovedností, pomocí nichž mrzačíte a zabíjíte své lidské oponenty v deseti rozsáhlých levelech, rozesetých po celém světě. S každým dalším vyvoláním do světa lidí vzroste vaše síla, pročež pro skutečnou konfrontaci vaší moci nemají chybět ani divoké střety s podobně unikátními postavami skrze Xbox Live. A až vaše síla dosáhne jisté hranice, dokážete se zbavit svazujících pout a zkusit sami ovládnout…celou Zemi!


Mezi výše zmiňovanými dovednostmi jsou např. Hellfire (z oblohy se spustí ohnivý déšť spalující všechno ve vašem dohledu), Devil’s Hand (uchopení a manipulace s objekty a lidmi), Plague (nakažení oponentů malomocenstvím, přičemž upadnuvší končetiny mohou ještě dále explodovat), Swarm (ovládání hejna kobylek, skarabů a dalšího hmyzu pro atak vybraného cíle, z něhož poté zbudou jen kosti), či Cheat Death (ovládnutí, resp. převzetí kontroly nad vybranou postavou). A aby se to nepletlo, uvedené schopnosti se dají ještě dále kombinovat…
zdroj: PR

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.