zavřít

Davilex oznámil US Racer

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hlavní holandský vývojový tým a výrobce Davilex, dokončuje po šesti měsících svou novou arkádu pro PCéčka i PS2 - US Racer.

Na pultech evropských obchodů by se hra měla objevit už letos v listopadu. Je to první gameska tohoto výrobce, pro kterou byla použita Netlmmerse engine. Hráči závodí za ilegální závodní klub pořádající turnaje na ulicích osmi největších měst v Americe. Se svým vozidlem se můžete dostat i do terénu a obhlédnout tak Grand Canyon, Yellowstone a Yosemitský národní park. V režimu pro dva hráče Vám závod zpestří i jiní řidiči a zástupci zákona. Tato hra nápadně připomíná celkem nepovedenou arkádu Europe Racer (viz naše recenze 30%) z letošního května, zjevně stačilo vyměnit pár textur a ze závodů po Evropě jsou závody po Americe.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.