Datadisky k IL-2 Sturmovik: Case Blue a The Last Days
zdroj: Archiv
Preview

Datadisky k IL-2 Sturmovik: Case Blue a The Last Days

23. 12. 2004 16:16 | autor: Redakce Games.cz |

Matrix Games dnes oznámili vydání dvou expansionů pro populární letecký simulátor IL-2 Sturmovik od Maddox Games a UbiSoftu.

První neoficiální přídavek s názvem Case Blue je už nyní možno objednat přes webovou stránku tvůrců, krabicová verze by se prý měla v USA objevit do dvou týdnů. Hra vyžaduje pro své spuštění buď původní IL-2 Sturmovik nebo IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles. V Case Blue si budete moci zahrát jako německý nebo ruský pilot, přičemž celkem má být k dispozici přes 550 singleplayerových misí a 400 misí pro kooperativní multiplayer.

Druhým neoficiálním datadiskem k IL-2 Sturmoviku od Matrix Games je přídavek s názvem The Last Days, který je navíc ještě kompatibilní s Pacific Fighters. Jeho mise se odehrávají na sklonku 2. světové války a zavedou vás třeba nad Berlín, Lvov, Ardeny nebo do Maďarska. Ve více než 30ti dynamických kampaních slibují tvůrci přes 1600 singleplayerových i MP misí. Přídavek The Last Days si můžete stejně jako Case Blue objednat za 20 USD přímo na stránce Matrix Games.

ka

Nejnovější články