Datadisk Tribunal pro Morrowind oficiálně
zdroj: tisková zpráva

Datadisk Tribunal pro Morrowind oficiálně

7. 9. 2002 0:01 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Dnešní tiskovou zprávou, která se objevila na oficiálních stránkách populárního RPG The Elder Scrolls: Morrowind, potvrdili vývojáři z Bethesda Softworks informace o nedávno spekulovaném add-onu Tribunal.

Podobně jako původní hra, i on by si měl zasloužit hrdého označení massively single player game.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Datadisk přinese nový příběh, který začíná, když se morrowindského trůnu neprávem zmocní nový vládce, který to popravdě nemá v hlavě zrovna dvakrát v pořádku. Do nastavšího chaosu se vypravíte obklopeni vražednými zabijáky a vydáte se na dobrodružnou cestu do Mournholdu, dávného hlavního města Morrowindu, a Clockwork City of Sotha Sil. V expansion packu na vás kromě dobrých božských vládců jako Almalexia a Sotha Sil čekají i různé zákeřné kreatury (goblini, záhadní „Fabricants“) a samozřejmě vylepšené zbraně i způsoby obrany.

Změn by se měl dočkat též Journal system, který by nyní měl přehledněji informovat o dokončených i rozehraných questech (bude fungovat i zpětně na questy z původní hry). Nové rasy ani dovednosti však očekávat nemáme. Celkem by nám měl Tribunal zabrat mezi 20ti až 40ti hodinami čistého času, záleží na tom, do kterých questů se pustíme. Příjemné také je, že se do hry nemusíme vydávat s úplně novou postavou, ale použitelná bude i ta ze stávajícího Morrowindu, a to bez ohledu na to, jak daleko jsme s ní došli. Tribunal má být též plně kompatibilní s The Elder Scrolls Construction Set.

Datadisk, na kterém vývojáři pracují od června, by se do obchodů měl dostat v listopadu a v Evropě jej vydává - stejně jako originál - společnost UbiSoft. Narozdíl od samotného Morrowindu však nebude dostupný pro Xbox, ale pouze pro PC. Nezbývá než doufat, že v podobné době jako Tribunal se objeví i slíbená počeštěná verze původní hry od Playmanu.

kate

Nejnovější články