zavřít

Datadisk Titan Quest: Immortal Throne

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Konkrétnější informace o přídavku, který prodlouží starověké akční RPG o 10-15 hodin.

O záměru přichystat klasický přídavek pro starověké akční RPG Titan Quest (82%) se ví necelý týden z výroční finanční zprávy THQ. Vánoční číslo PC Gameru šlo ještě o kousek dál a zjistilo první konkrétnější informace o jeho náplni i názvu, který zní Immortal Throne. Měl by nabídnout zábavu na 10 až 15 hodin, během nichž budete plnit přes třicet nových questů a pobijete dvacet dalších druhů monster. Nejvýraznější vychytávkou by měl být tzv. Dream Mastery systém, který přidá do hry osm zatím blíže neupřesněných tříd. Datadisk vyvíjí stejné studio Iron Lore a setkáme se s ním v březnu příštího roku, u nás opět v češtině od CD Projektu.

Update 9.11. - objevily se doplňující informace: jeden nový akt má mít velikost Řecka z původní hry; level má být uzamčen na hodnotě 75; kouzelníci budou mít přístup k tzv. Alter of Creation umožňující vytvářet vlastní artefakty z ingrediencí (velmi drahé); karavany ve větších městech zajistí přístup k vaší úschovně věcí (Character Storage Vault); 250 unikátních kusů zbraní a brnění plus 100 nových obyčejných předmětů.

zdroj: FS, fansite

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.