Datadisk Shipwrecked pro survival Don't Starve si zahrajete už v prosinci
zdroj: tisková zpráva

Datadisk Shipwrecked pro survival Don't Starve si zahrajete už v prosinci

19. 11. 2015 15:17 | Preview | autor: Adam Homola |

Další rozšíření pro survival roguelike Don't Starve s podtitulem Shipwrecked vyjde v programu předběžného přístupu na Steamu už 1. prosince. Jak dlouho v něm setrvá, tvůrci neoznámili, ale zůstane tam až do vydání plné verze - logicky. Wilson se v Shipwrecked objeví v opuštěném prostředí tropického ráje, kde ovšem nebude příliš času na kochání. Jeho primárním cílem není nic jiného než přežití, jak se ostatně od hry očekává.

Early access verze má být plně hratelná, ale logicky nedokončená a tvůrci tak skrze Steam a fóra plánují sbírat a následně zapracovávat zpětnou vazbu od hráčů do hry. První verze Shipwrecked ze začátku prosince nabídne nové příšery, biomy, sezóny a spoustu zajímavých způsobů jak zemřít.

Vývojáři slibují, že hru budou v předběžném přístupu aktualizovat pravidelně jak formou obsahových aktualizací, tak i patchů, úprav a balancování. Do toho všeho pak chtějí zapojit i komunitu kolem hry. Předběžný přístup do hry bude dostupný nejprve pouze pro Windows a skrze Steam. Plná verze pak vyjde pro Mac i Linux na Steamu, ale i v podobě samostatného, na Steamu nezávislého, klienta.

Předchozí datadisk Reign of Giants pro hraní Shipwrecked nepotřebujete, ale hra s ním kompatibilní bude. Na konzolích však s vydáním datadisku na začátku prosince nepočítejte - zatím nejsou konzolové verze ani oznámené. Vývojáři sice konzolovou verzi nevyloučili, ale dali jasně najevo, že PC verze je pro ně v současné chvíli prioritou.

Nejnovější články