zavřít

Datadisk pro Unreal II s multiplayerem

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco původní Unreal si získal srdce nejednoho fanouška akčních stříleček, jeho pokračování - Unreal 2 (naše recenze - 74%), byl pro mnohé zklamáním.

Asi nejvíce si lidé stěžují na délku hry a její chabou znovuhratelnost, ale objevují se i tací, kterým se zdálo, že nemají dost zbraní nebo nepřátel. Navíc se ozývá i množství hlasů, které jsou nespokojeny s grafickou stránkou hry. Stručně řečeno, většinou se v diskusích týkajících se Unreal 2 neobjevuje nic moc, co by si vývojáři dali za rámeček. Nicméně, jak se včera ukázalo v oficiálním diskusním fóru, nechtějí se Epic Games jen tak vzdát a pokusí se svým fanouškům alespoň trochu dodatečně zavděčit něčím, co do původní hry ani neplánovali. Jeden z týmu, Mark Rein, totiž oficiálně oznámil, že se chystá addon, který by do hry přidal multiplayer. Bude zadarmo a budou si jej moci stáhnout všichni ti, kteří vlastní původní Unreal 2.

zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.