zavřít

Datadisk pro SW: Galactic Battlegrounds

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tiskovou zprávu oznamující přípravu datadisku pro real-time strategii Galactic Battlegrounds (recenze), kterou nikdo nenazve jinak než "Age of Empires ve Star Wars kabátu", dnes večer vypustili Lucas Arts.

Přesný název zní Clone Campaigns, což naznačuje přímou souvislost tohoto mission packu s druhou epizodou Hvězdných válek s podtitulem Attack of the Clones (info), která se dostane na filmová plátna v USA ve stejné době jako hra, tedy na přelomu jara a léta. Datadisk Clone Campaigns rozšíří počet civilizací v Galactic Battlegrounds z šesti na osm, přičemž čtrnácti přídavnými misemi provedete více než dvě stovky nových jednotek. Modernizací by měl projít i osvědčený herní engine z Age of Empires II, který dozná jistých změn k lepšímu co se týká efektů, štítů apod.
zdroj: BluesNews

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.