zavřít

Datadisk pro Sudden Strike

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Válečná strategie Sudden Strike přinesla do tohoto herního žánru mnoho originálních prvků a až na přehnanou obtížnost sklízí úspěchy na všech frontách, takže je celkem logické, že její autoři z CDV Software ohlásili přípravu datadisku.

Ten se objeví už v únoru a měl by obsahovat nové jednotky a přídavné mise. Pokud by vám ani to nestačilo, budete mít šanci si v přiloženém editoru levelů vytvořit své vlastní levely a ty dát poté k dispozici ostatním hráčům na oficiálních stránkách hry.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.