zavřít

Datadisk pro Star Trek: Elite Force

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jakoby těch představení nových her nebylo poslední dobou dost, ohlásili dnes Activision v tiskové zprávě přípravu datadisku pro 3D akci Star Trek Voyager: Elite Force.

O ten se stejně jako v případě původní hry postarají Raven Software, kteří ještě pracují na dalších třech utajených projektech, přičemž jedním z nich by mělo být pokračování Soldier of Fortune. A co zatím bezejmenný datadisk pro Elite Force nabídne? Nejpřitažlivějším elementem celé hry nejen pro všechny Trekkies bude dozajista možnost virtuální procházky po celé vesmírné flotile Voyager. Během své virtuální túry po 15 podlažích si budete moci zkrátit dlouhou chvilku konverzací s členy posádky, hledáním skrytých předmětů či dokonce zapnutím samozničující sekvence. Samozřejmě nemůžou chybět ani nějaké ty nové zbraně nebo předměty, které ale nejdřív musí schválit vlastník práv z Paramount Pictures. V multiplayeru s přibližně dvacítkou nových map stojí za pozornost hlavně tři nové herní módy, z nichž se tím nejatraktivnějším asi stane Assimilation, kdy musíte zabránit invazi Borgů na loď a zneškodnit jejich královnu. To vše v datadisku už letos na jaře, více se dozvíte v bleskovém interview na DailyRadar nebo na GA-Source.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.