zavřít

Datadisk pro Majesty jen online

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

K celkem nevšednímu kroku byli přinuceni Cyberlore Studios, kteří dokončili datadisk The Northern Expansion pro hru Majesty, ale vydavatel Hasbro Interactive ji odmítl poslat do klasických kamenných obchodů a jako důvod uvedl velkou konkurenci na poli strategií v předvánočním trhu a nepříliš početnou hráčskou základnu.

Kvůli tomu se bude prodávat tento datadisk výhradně přes online-shopy jako EBWorld nebo GameStop. Zdá se, že vydávání datadisků, které ke spuštění vyžadují původní hru, nemají obchodníci ani hráči příliš v lásce a tak vše směřuje rovnou k vydávání Gold edicí her, kde se vedle posledního patche nachází s novými misemi i původní hra jako například SWAT 3: Elite Edition nebo Half-Life: Platinum.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.