zavřít

Datadisk Gothic III: Forsaken Gods

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

JoWood se rozhodl všem příznivcům ceněného RPGčka ukrátit čekání na čtyřku.

Protože čtvrtý díl je ještě daleko, chystá JoWood pro všechny příznivce ceněného RPGčka Gothic III (84%, recenze) datadisk s podtitulem Forsaken Gods. Ten má propojit právě příběhové linky dvou již zmíněných her, byť ze stručného oznámení není zcela jasné, zda jej vyvíjí Piranha Bytes (autoři prvních tří dílů, pravděpodobnější varianta) nebo Spellbound, v jejichž studiích momentálně vzniká čtyřka.

Tiskovka hlásí, že se znovu vžijete do role bezejmenného hrdiny a pozvednete meč na záchranu světa Gothicu. Na vašem putování prý potkáte některé staré známé, ale ne všechny budete stále moci počítat mezi své přátele.

Gothic III: Forsaken Good vyjde koncem roku pro PC.

zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.