zavřít

Datadisk Forgotten Battles pro Il-2 Sturmovik

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je zajímavé, že některé hry jsou oficiálně oznámeny v okamžiku, kdy už o nich ví široká veřejnost delší dobu.

Tak je tomu i u datadisku Forgotten Battles pro skvělý letecký simulátor Il-2 Sturmovik (recenze), který byl teprve nyní Ubisoftem oficiálně potvrzen. Pravdou ovšem je, že oproti dřívějším údajům došlo k několika změnám, takže si pojďme přiblížit, co na nás čeká. Tou asi největší novinkou je dynamický systém kampaní, který bude možno použít nejen pro nové mapy, ale i pro ty staré. Nově ztvárněny jsou tři nové oblasti pro letecké bitvy - oblast kolem tehdejšího Leningradu a Helsinek, kde se odehrávala v roce 1940 finsko-ruská válka, dále území kolem maďarského Balatonu a pak oblast u Lvova na pomezí Ukrajiny a Polska. Do prvních dvou oblastí bude zasazeno 20 nových singleplayer a 10 multiplayer kooperativních misí. Dále nás čeká ještě reálnější letový model, vylepšená AI, nově přibudou světlomety a balónové baráže, několik velkých lodí (ruská bitení loď Marat, ruské křižníky Aurora a Kirov, německý protiletadlový křižník Niobe) a především další várka nových typů letadel, a to nejen na ruské či německé straně, ale i v barvách finského a a maďarského letectva.


nové obrázkykompletní galerie

Z těch nejdůležitějších pilotovatelných jsou to: německé bombardéry Ju-87 a He-111, ruský bombardér TB-3, německá stíhačka Me-262, spojenecké stíhačky Hurricane, P-40 a P-47, z ruských pak La-7 a I-153. Asi nemá cenu dodávat, že u všech existuje několik podtypů. Z nových nelétatelných leatdel stojí za zmínku nabídka finského letectva - Bristol Blenheim, Fiat G-50, Morane MS.406 - nebo maďarského - Me-210. Zkrátka pro fanoušky simulátoru Il-2 bude tento datadisk povinnost.
zdroj: PR

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.