zavřít

Datadisk EverQuest: Omens of War

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Sony Online Entertainment oznámila, že se chystá letos v červenci vypustit do světa nový datadisk ke své vele-úspěšné masivně multiplayerové RPG EverQuest.

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv Addon se má jmenovat EverQuest: Omens of War a obsahovat mj. i nové zbraně, kouzla, předměty, úkoly, monstra či zóny k prozkoumání. Kromě toho má navíc ještě posouvat možnou hranici úrovní ze současného 65 levelu až k levelu 70. EverQuest: Omens of War má hráčům přinést také nový vizuální zážitek, protože prý využívá nový grafický engine, který umožňuje mnohem detailnější zobrazení postaviček i prostředí, zvládá lepší efekty počasí atd.

Hráči mohou od tohoto datadisku očekávat další dobrodružství ve válkou roztrhaných zemích Discordu. Stanou se přímými svědky destrukce jižních a západních bojišť, budou moci prozkoumat krajinu Discordské roviny a vést válku na Muramitských krvavých polích. Hráči se mohou rozhodnout, zda svá dobrodružství prožijí sólo či ve skupině s dalšími. EverQuest: Omens of War se bude prodávat za necelých 30 dolarů. Další podrobnosti o tomto datadisku, včetně screenshotů, naleznete na jeho oficiálních stránkách.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.