zavřít

Datadisk Enemy Engaged 2 Desert Operations

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Samostatné rozšíření vrtulníkového simulátoru o vpádu USA do Íránu.

Příznivce loňského vrtulníkového simulátoru Enemy Engaged 2 (64%, recenze) jistě potěší oznámení samostatně spustitelného datadisku Desert Operations. Ten do hry přinese napínavé mise v kabině RAH-66 Comanche American nebo ruského KA-52 Hokum B, s nimiž si zalétáte i v multiplayeru. Čekat na vás bude trojice kampaní zasazených do Íránu a Libanonu, dále Afghanistánu a v posledním případě dokonce kamsi do Antarktidy.

V případě té íránské to bude stupňující se napětí poté, co americká administrativa dá najevo, že je připravena do země podniknout invazi, zatímco Rusové oplátkou do země vyšlou své vojáky. V Afghanistánu budou prim hrát pochopitelně teroristé a co se týče Antarktidy, i tam půjde o střet amerických a ruských sil. Tedy jakýsi nový globální konflikt v malém měřítku. Z dalších vlastností pak autoři slibují více než tisícovku vozidel modelovaných dle skutečných předloh, hlasové ovládání, jimž budete lehce komandovat zbytek posádky, a opět síťovou hru pro šestnáct lidí online nebo po lokální síti.


Enemy Engaged 2: Desert Operations vyjdou pro PC koncem roku - více o původní hře v našem zpravodajství.
zdroj: Gamecaptain

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.