zavřít

Datadisk Battlefield 1942: Secret Weapons

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Electronic Arts minulý měsíc odkoupili část švédského studia Digital Illusions, které pro ně vyvinulo Battlefield 1942, a nyní tato dohoda začíná přinášet své ovoce.

Konkrétně se pod jejich křídly rodí už druhý datadisk pro tuto válečnou multiplayerovou akci, jehož existenci dnes potvrdilo několik zdrojů z EA. Přídavek se bude jmenovat Secret Weapons a podle víkendových střípků pocházejících z novozélandské stránky GamePlanet by se měl na trhu objevit v září tohoto roku v obvyklé ceně zhruba dvaceti dolarů.

To je bohužel vše, co o něm zatím víme, ale podobný krok se dal předpokládat, neboť Electronic Arts jsou všeobecně známí tím, že se snaží ze svých komerčních hitů vyždímat maximum (viz např. The Sims). Jak původní BF1942, tak první datadisk si totiž vedou velmi dobře v žebříčcích prodejnosti, kde se už několik měsíců drží v první desítce. Nezbývá než doufat, aby Secret Weapons obohatilo hru o větší počet map a vylepšení než balíček Road to Rome, který jich přinesl pouze šest a mnoho hráčů tím zklamal.

Jinak ale Battlefield 1942 stále patří mezi ty nejpopulárnější tituly hrané po síti či internetu a pokud vám nestačily dva oficiální přídavné levely (Coral Sea a Abaradeen), můžete si od nás stáhnout map pack pocházející od tvůrců fansite PlanetBattlefield.com. Jeho velikost není zrovna malá (69 MB), ale na druhou stranu obsahuje šest údajně nejlepších kousků (A Bridge Too Far, Carentan, XhAOS Island, XhAOS Rift, Guam Map, Battle of Caen) od tvůrců z herní komunity. Návod na instalaci, obrázky a seznam serverů s těmito mapami najdete v případě zájmu zde. Někomu se rovněž může hodit malá utilita Easy Server Joiner pro rychlejší napojování na servery a jako perličku na závěr zde máme link na revoluční mod Empires (ve vývoji), který do hry přidá prvky z real-time strategií (screenshoty).

zdroj: GameSpot, Bluesnews a další

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.