zavřít

Datadisk Anarchy Online: Shadowlands

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V ČR asi nebude příliš mnoho nadšenců, kteří svůj volný čas tráví hraním MMOG, ale i přes to se mezi Vámi jistě pár takových najde.

Pokud ano, pak je následující zpráva určena právě jim. Pro jednu z masivně multiplayerových her, konkrétně pro Anarchy Online, se totiž připravuje datadisk. Ten ponese podtitul Shadowlands a jeho vydání se prý dočkáte někdy v posledním čtvrtletí tohoto roku.

Anarchy Online: Shadowlands Vám kromě nových oblastí k prozkoumání předvede rovněž nová "options" u zbraní, která hráčům umožní zvýšit kvalitu již existujících položek. Dále zde bude možnost specializace stávajících profesí, vylepšené grafické efekty a v plánu je ještě mnoho dalších věcí, o nichž byste se měli zanedlouho dozvědět na oficiálních stránkách www.anarchy-online.com. V neposlední řadě stojí za zmínku i vize tvůrců nabídnout hráčům co největší volnost při navrhování svého hrdiny. Na projektu pracuje společnost Funcom, která se Shadowlands chystá také představit na nezadržitelně se blížící výstavě E3.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.