zavřít

Darsana - nová RPG pro nadšence zdarma

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už jste unaveni z těch pomalých a nudných tahových RPG? Rádi byste si zahráli rychlou, real-timovou akci ve fantasy prostředí? - Takhle nějak začínal e-mail, který nám dorazil s představením nové hry s názvem Darsana.

První otázka naznačuje, čím tato hra určitě být nemá, ta druhá pak, čím naopak má. A abyste měli tu představu ještě kompletnější, doplním, že to má být hra zdarma, postavená na enginu DarkPlaces, ale především je třeba zmínit, že na ní pracuje tvůrce populárního modu Last Man Standing do Doom III - claimer. Pravda, obrázky vás v tuto chvíli asi nijak extra nenadchnou, nicméně, máte-li chuť a potřebné znalosti a dovednosti, tvůrci přivítají vaši pomoc. Dobrovolníků není nikdy dost.


Abychom vám však Darsanu přiblížili ještě více, musíme rovněž uvést, že jde o hru, ve které uplatníte spoustu různých bojových stylů. Využít přitom budete moci zbraně pro boj zblízka, zbraně většího dosahu a samozřejmě také magii. Možná bude i kombinace všech tří dohromady. Stát se budete moci rytířem, stejně jako jedním z řady nemrtvých. Na výběr budete mít z množství různých herních módů, včetně Team Deathmatch, Attack and Defend a Kill the God. V prvním jmenovaném prý zažijete skutečné maso. V dalším dva týmy napadnou vzájemně pevnosti protivníka, zatímco svou budou bránit. A nakonec Kill the God dá každému týmu boha, kterého pak budete muset chránit.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.