zavřít

Cyberpunková adventura-RPG-akce Duality

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Španělští Trilobite Graphics stále ještě pracují na svém novém cyberpunkovém titulu - Duality.

Naše galerie Vám nabízí několik obrázků, které Vás na chvíli přenesou do budoucnosti. Duality by měla být podle vlastních slov tvůrců adventurou, RPG a akční hrou v jednom. Inspiraci Trilobit Graphics hledali ve filmech Blade Runner, Johny Mnemonic či Matrix a románu Neuromancer od Williama Gibsona. Děj se bude odehrávat v jednom městě daleko v budoucnosti. Život obyčejných lidí je v té době sledován a řízen velkými společnostmi a technologie jsou zneužívány ve prospěch lidského sobectví a lakoty. Realita v této společnosti existuje ve dvou paralelních podobách (skutečná a kybernetická), které se vzájemně neustále ovlivňují. Vstup do kybernetického světa je možný pouze přes počítačové terminály ve světě reálném.


další nové obrázky

Hlavními protagonisty budou hned tři postavy - žoldák, hacker a virtuální bytost, kteří budou mít každý své vlastní úkoly, svou vlastní techniku boje a schopnosti. Hra bude tedy rozdělena do tří částí, během kterých vystřídáte všechny zmíněné postavy, a jež se v závislosti na hrdinových vlastnostech, posláních a dalších věcech budou výrazně lišit. Zajímavé však je, všechny tyto části se budou odehrávat v ten stejný čas. Hráč tak prožije jeden časový úsek hned třikrát, pokaždé však z jiného úhlu pohledu.

Vydání Duality je plánováno na tento rok, žádné bližší specifikum však zatím nebylo sděleno. Vydavatelem se stala společnost Phantagram. Kromě verze pro PC tvůrci uvažují také o Xboxové podobě hry. Více informací naleznete na oficiálních stránkách nebo v traileru, který zdobí sekci downloadů už od loňského září.
zdroj: CVG

ko

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.