zavřít

Cry On od tvůrce Lost Odyssey

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Duchovní otec série Final Fantasy chystá další emotivní RPG. + ARTWORKY

Zatímco RPG Lost Odyssey (7+/10, recenze) po světě sklízí úspěch a dělá dobrou reklamu Hironobu Sakaguchimu, duchovnímu otci Final Fantasy, ten už z pozice producenta dohlíží na vznik nového projektu Cry On. Hru pro Sakaguchiho studio Mistwalker vyvíjí opět Artoon, který stál i za úspěšným loňským Blue Dragon (8/10, recenze). Navzdory několika nadšeným článkům v časopise Famitsu se o hře prozatím neví téměř nic: má jit o emotivní akční RPG, které hráče dokáče rozplakat. Takových se mimochodem chystá víc, vzpomeňme na Spielbergovu akční adventuru či Heavy Rain.


Výtvarným designérem Cry On bude Manabu Kusunoki, zodpovědný za styl série Panzer Dragoon, hudební stránku obstará legendární Nobuo Uematsu, bezpochyby též známý všem fanouškům série Final Fantasy. Co se jich týče, nadšencům z diskusních fór pochopitelně jen tečou sliny: baví se o tom, zda jsou obrovské mužské nohy na artworcích tělesnou deformací nebo brněním jako v Lost Odyssey, a mezi řádky vysílají ke svému hernímu bohovi prosby: hlavně aby to jako Lost Odyssey neběželo na Unreal Enginu 3!

Cry On vyjde příští rok pro X360.
zdroj: Gamersyde

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.