zavřít

Cossacks II: Napoleonic Wars na cestě

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Více než 500 tisíc prodaných kusů historické real-time strategie Cossacks: European Wars (77%) z jara 2000 a následný úspěch datadisku Art of War (85%) z letošního února vedl vydavatele CDV Software k prohloubení spolupráce s ruskými vývojáři z Game World Ltd.

(dříve GSC GameWorld). Ti kromě již avizovaného projektu American Conquest zůstávají jednou nohou i na starém kontientu, neboť právě dnes ohlásili na této stránce novou hru Cossacks II: Napoleonic Wars. Jak název napovídá, půjde o plnohodnotné pokračování této strategické hry z 16.-19.století, kde se tentokrát setkáte s francouzským vojevůdcem Napoleonem Bonaparte a vyzkoušíte si své dovednosti třeba i ve slavné bitvě u Waterloo.

Hlavní změnou oproti původním Cossacks má být přechod do třetího rozměru, ale zatím bohužel nejsou k dispozici žádné obrázky, které by to dokumentovaly. Jinak od Napoleonic Wars naplánovaných na konec příštího roku můžete očekávat deset evropských národů, 6 kampaní s celkem šedesáti misemi, 12 scenářů pro singleplayer, 100 jednotek, 160 typů budov, 10 historicky věrných bitev a podporu multiplayeru po lokální síti nebo internetu.
zdroj: ToTheGame

jd

Novinky na CZC.CZ

 • hra MediEvil (PS4)

  Plnohodnotný remake legendární akční adventury, která před ...

  949 Kč Koupit
 • hra GRID (PC)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1199 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.