Cossacks II: Napoleonic Wars na cestě
zdroj: Archiv

Cossacks II: Napoleonic Wars na cestě

9. 4. 2002 20:51 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Více než 500 tisíc prodaných kusů historické real-time strategie Cossacks: European Wars (77%) z jara 2000 a následný úspěch datadisku Art of War (85%) z letošního února vedl vydavatele CDV Software k prohloubení spolupráce s ruskými vývojáři z Game World Ltd.

Cossacks II: Napoleonské války (Napoleonic Wars) zdroj: Archiv (dříve GSC GameWorld). Ti kromě již avizovaného projektu American Conquest zůstávají jednou nohou i na starém kontientu, neboť právě dnes ohlásili na této stránce novou hru Cossacks II: Napoleonic Wars. Jak název napovídá, půjde o plnohodnotné pokračování této strategické hry z 16.-19.století, kde se tentokrát setkáte s francouzským vojevůdcem Napoleonem Bonaparte a vyzkoušíte si své dovednosti třeba i ve slavné bitvě u Waterloo.

Hlavní změnou oproti původním Cossacks má být přechod do třetího rozměru, ale zatím bohužel nejsou k dispozici žádné obrázky, které by to dokumentovaly. Jinak od Napoleonic Wars naplánovaných na konec příštího roku můžete očekávat deset evropských národů, 6 kampaní s celkem šedesáti misemi, 12 scenářů pro singleplayer, 100 jednotek, 160 typů budov, 10 historicky věrných bitev a podporu multiplayeru po lokální síti nebo internetu.
zdroj: ToTheGame zdroj: Archiv

jd

Nejnovější články