zavřít

Contract Jack jako nástupce NOLF 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Contract Jack bude samostatně spustitelným přídavkem k špionážně laděné akci No One Lives Forever 2 , která bodovala na podzim loňského roku.

Časově bude děj expansion packu zasazen mezi události prvního a druhého dílu, ovšem namísto krásné Cate Archer se hlavní postavou stane agent Jack, pracující pro nepřátelskou organizaci H.A.R.M. V aktuálním čísle magazínu Computer Games najdou čtenáři více detailů a dokonce první screenshoty, které se snad alespoň ve formě scanů dostanou i do vod internetu. Redaktoři CG shledávají Contract Jack více akční než NOLF1 a NOLF2 a navzdory tomu, že půjde o samostatný titul, bude jeho délka i cena srovnatelná s ostatními běžnými datadisky. Hra vyjde podle aktuálního release-listu Vivendi v listopadu.

zdroj: HomeLan

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.