zavřít

Combat Mission Shock Force: Marines info

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přídavek rozšíří nejen zbrojní arzenál syrské a americké strany.

Loňská vojenská strategie Combat Mission Shock Force se brzy dočká prvního z řady plánovaných přídavků, který ponese podtitul Marines a vedle spousty zbraní, jednotek i vozidel pro americkou i syrskou stranu přinese samozřejmě nové mise, mapy a celou kampaň. Autoři dále slibují opravit chyby z původní hry, vylepšit krycí systém i taktické uvažování AI, což bude v rámci patche nejspíš zdarma ke stažení všem majitelům originálky.


Kompletní seznam zbraní, jednotek a vozidel naleznete zde. Marines vyjdou pouze v digitální formě a budou ke stažení z Battlefront.com odhadem za 400,- Kč.
zdroj: WP

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.