Combat Mission Shock Force - konflikt v Sýrii
zdroj: tisková zpráva

Combat Mission Shock Force - konflikt v Sýrii

9. 3. 2007 16:16 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Společnosti Paradox Interactive a Battlefront.com se rozhodly zavalit čekatele na nadcházející taktickou válečnou simulaci Combat Mission Shock Force velmi hutnou lavinou nových screenshotů.

Celkem jich vypustily do světa 97, v naší galerii najdete necelou polovinu. Combat Mission Shock Force má vyjít v průběhu druhého čtvrtletí tohoto roku. K dostání bude online přes Gamer's Gate.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Combat Mission Shock Force popisuje hypotetické události blízké budoucnosti. Své hráče zavede do konfliktu v Sýrii, do podobné situace, která vládla v roce 2001 v Afghánistánu. Úvodní vydání hry se má soustředit na akci amerických SBCT (Stryker Brigade Combat Teams) a HBCT (Heavy Brigade Combat Teams) bojujících proti syrské pěchotě a mechanizovaným i obrněným jednotkám. Do cesty vám ale přijdou také různé další nebezpečné skupiny, včetně teroristů, špionů, sebevražedných útočníků, IED, ad. Hráči si v této hře budou moci zabojovat nejen tradičním Blue vs. Red způsobem, ale také Blue vs. Blue (jednotky NATO proti jednotkám NATO) a Red vs. Red (Sýrie proti Sýrii). Vedle singleplayeru tvůrci pro hráče připravili rovněž multiplayer zahrnující několik různých voleb. zahrát si tam budete moci jak proti AI, tak i jiným hráčům, a to přes TCP/IP, přes e-mail, anebo formou "hotseat". Podrobnosti a ostatní obrázky naleznete na oficiálních stránkách titulu.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články