zavřít

Comanche 4 zatím bez multiplayeru

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vrtulníkový akční simulátor Comanche 4 se sice od čtvrtka už prodává, ale bez multiplayeru.

NovaWorld včera jen oznámili, že multiplayer zatím není dostupný, ale že na tom už makají, jak jen můžou. Opravný patch by tak měl snad být k mání do dvou týdnů. Když jsem teď navštívíl NovaWorld sajtu, je tam k dispozici jakési zřejmě neoficiální Comanche Update (3 MB) s dnešním datem a popisem "This update provides compatibility with the latest version of NovaWorld", z čehož není jasné, zda už tento patch umožnuje multiplayer nebo ne. Mnohem pravděpodobnější ale je, že zatím ne, respektive to moc nevypadá jako finální patch, ale spíš jako nějaká beta.

Update: Patch zjevně jen přidává hlášku, že multiplayer nefunguje - NovaLogic se opravdu vyznamenali, nechápu co je vedlo k tomu, aby poslali do obchodů nedodělanou hru a to ještě v době, kdy vychází spousta jiných titulů...

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.