Co přinese Sam & Max The Devils Playhouse?
zdroj: Archiv

Co přinese Sam & Max The Devils Playhouse?

12. 3. 2010 20:20 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Třetí řada začne únosem - záhy nato králík objeví své nadpřirozené schopnosti.

Zvětšit zdroj: Archiv Telltale Games už dokončili svoji epizodickou řadu adventur Monkey Island a tak na konferenci GDC 2010 oznámili návrat k sérii Sam & Max, jejíž třetí řada ponese název The Devil's Playhouse. A u příležitosti odhalení hry také hned tvůrci novinářům předvedli první epizodu s názvem The Penal Zone, která nápadně připomíná slavný TV seriál Twilight Zone a vůbec béčkové filmy ze sedmdesátých let.

Z prologu se dozvíte jen tolik, že vesmírná gorila jménem generál Skun-ka'pe zajala oba hrdiny a vsadila je do vězení. Snad i vinou téhle epizody získali oba hrdinové nové schopnosti: Max se nově dovede teleportovat v blízkosti telefonních sluchátek a hráč si u něj zase může přepnout do pohledu první osoby, kdy pak svět uvidíte Maxovýma bizarníma králičíma očima. Během první epizody se prý také několikrát objeví jakási tajemná černobílá fotografie s ženou jedoucí na krávě - to prý ale vysvětlí až další děj.

Max také nalezne červenou plastiku nosu, kterou půjde použít na různé předměty a něco z ní vytvarovat, třeba kytičku, což je nanejvýš legrační, anebo taky bazuku - a to už se může hodit. Konečně bude králík umět číst ostatním myšlenkám postavy, což leckdy trefně okomentuje svými vlastními postřehy.

První epizoda z třetí řady Sam & Max: The Devil's Playhouse vyjde 15. dubna pro PC, PlayStation 3 a Apple Macintosh.

zdroj: Gamespot

levis

Nejnovější články