zavřít

Co přinese Men of War Assault Squad?

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Lepší grafiku, vybalancované jednotky a důraz na multiplayer.

Druhou světovou válku podala taktická akce Men of War realisticky, ale fanoušci vojenských strategií se u ní přitom vyloženě bavili. Nelze se proto divit, že 1C již nějaký týden pracují na druhém datadisku Assault Squad, který je už v hratelné podobě a před E3 jej také vydavatel představil několika zahraničním časopisům.

Rozšíření Assault Squad se zaměří především na multiplayerovou a kooperativní stránku hry a také vzniká u jiných vývojářů, konkrétně studia Digital Mind Software. Ti prý několik měsíců bedlivě studovali chování hráčů při síťové hře a datadiskem se Men of War pokusí posunout "o úroveň výš". Rozšíření sice nabídne patnáct scénářů pro sólovou kampaň, ty ale většinou hráče postaví proti stále náročnějším vlnám nepřátelských útoků. Předpokládá se, že každá mapa bude trvat nejméně okolo čtyřiceti minut a hrát ji půjde na několik obtížnostních úrovní.


Podle dojmů kolegů ze Strategy Informer představuje Assault Squad zásadní posun v grafice díky lepším stínům, poli ostrosti, filmovějším výbuchům a také detailnějším modelům. Výčet jednotek byl zásadně pozměněn a nyní prý působí mnohem vyrovnaněji: obrněná vozidla jsou rozlišena na lehká, střední a těžká - ale především jsou podstatně dražší, takže pěchota bude v rozšíření hrát důležitější roli než v původní hře. Nově si také budete moci vytvořit své vlastní skupinky vojáků.

Na obou stranách naleznete sice drahé, ale o to půvabnější zvláštní jednotky. Ty budete kupovat za speciální body nasbírané během hraní a protože nebude cesta, jak tyto body opětovně nabýt, budete se muset před nákupem některého z "hrdinů" pořádně rozmýšlet, zda je to skutečně dobrá investice.

Men of War: Assault Squad vyjde v zimě pro PC - více v našem zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Oznámení Men of War Assault Squad  [28.5.2010 21:21]

zdroj: SI

levis

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.