Co obnáší PC verze Dead to Rights
zdroj: tisková zpráva

Co obnáší PC verze Dead to Rights

7. 7. 2003 19:19 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Není to tak dávno, co jste se na našich stránkách mohli dočíst, že zatím pouze konzolový thrillerový titul s názvem Dead to Rights bude také pro PC.

Dead to Rights zdroj: tisková zpráva Postará se o to společnost Namco Hometek. V Evropě by se hra měla objevit už letos v říjnu, přičemž v současné době je titul k dispozici ve verzích pro Xbox, GameCube a PS2. K portnutí na PC bude využita verze xboxová. Jak se vývojáři přiznali ve svém interview pro Avault, jejich cílem je dosáhnout toho, aby konečné dílo běhalo tak rychle, ne-li rychleji, jako na konzolích. Chtěli by dosáhnout 30fps na 500 MHz PC vybaveném grafickou kartou GeForce 2 a až 60 fps na 1 GHz PC s GeForce 4. Společnost Bitmap Brothers, která portování hry zajišťuje, kvůli tomu bude muset přepsat jádro grafického kódu a vůbec přizpůsobit i řadu běžných konzolových věcí tak, aby hra na PC běžela v plné rychlosti.

Pokud jste se těšili na něco, co by dostali PCéčkáři navíc, jako možná určitý druh omluvy za to, že museli tak dlouho čekat, tak jste se těšili marně. PC verze Death to Rights bude obsahovat pouze to, co její xboxová sestřička. Co se týče ovládání, budete moci použít joypad. Hru ale půjde ovládat i pomocí myši a klávesnice. To ovšem podle vývojářů trochu změní způsob hraní. Že to prý bude hráče nutit více taktizovat. PC verze vám bude moci nabídnout z více možností nastavení rozlišení a také budete mít k dobru nějaké extra sloty pro ukládání hry.

zdroj: Avault

korgull

Nejnovější články