zavřít

Co nového s Counter-Strike: Condition Zero

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Counter-Strike: Condition Zero zaznamenala v poslední době překvapující změnu.

Vývojáři z Gearbox Software byli z její tvorby odvoláni a na jejich místo nastoupilo studio Ritual Entertainment. HomeLAN dnes zveřejnil interview s ředitelem projektu, Erikem Johnsonem z Valve Software, který se se čtenáři podělil o pár zajímavostí nejen o Condition Zero. Mimo jiné jsme se dozvěděli, že Ritual se pustili do vývoje Condition Zero podle vlastního vkusu. Gearbox ale prý stačil vytvořit hodně skvělého materiálu a tak se nyní také uvažuje o tom, co z toho se nakonec ve finální verzi hry také objeví.

Condition Zero bude obsahovat celkem 20 single-player misí a 10 věcí, které budou naprostou novinkou v Couter-Strike vůbec. Některé z nich použijete v určité chvíli během single-player misí, jiné jsou zbraně, které se vám hodí rovněž v multiplayeru. Condition Zero bude opatřena novým interface, který ale Valve vydají nejdříve jako součást Counter-Strike 1.6, jehož beta je naplánována na 7. leden (přes Steam). Potvrzen byl i způsob prodeje Condition Zero přes službu Steam broadband. Ale nelekejte se, do obchodů se hra dostane také. V současné době se dílo nachází ve fázi alfa. Předpokládá se, že gold by mělo být až někdy v květnu.

zdroj: HomeLAN

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.