zavřít

Clusterball info a screenshoty

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ve stavu těsně před vydáním se nachází hra Clusterball od švédských DayDream Software, která v sobě míchá prvky akční střílečky s futuristickým sportem.

zdroj: Archiv

Vaším úkolem totiž nebude primárně zlikvidovat ostatní létající stroje na obloze, jako tomu bylo třeba v Echelonu nebo Terminal Velocity, ale budete zde sbírat barevné míčky a dopravovat je za pomoci různých powerupů na určené místo. Ten, kdo jich sebere do vypršení časového limitu nejvíce, má vyhráno. Na první pohled to zní jako trochu slaboduchý koncept, ale ve hře přes internet nebo síti by to nemuselo být tak špatné. Zde je několik nových screenshotů:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Podle dostupných obrázků a informací se dá grafika hry zařadit k těm lepším, neboť se jedná o vylepšenou verzi enginu ze závodů zimních skútrů Ski-Doo X-Team Racing. Více se o Clusterball dozvíte v aktuálním preview na GameSpy nebo na oficiálních stránkách hry. K dispozici je i nevelká demoverze (14 MB) obsahující tři herní prostředí (Egypt, Antarktida a Taj Mahal) k vyzkoušení v tréninkovém módu nebo přes internet (po registraci zdarma).
zdroj: BlueMonday a GameSpy zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.