zavřít

Close Combat: First to Fight a Red Phoenix

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Take Two Interactive dnes oznámila další dva tituly série Close Combat.

zdroj: Archiv

Jedním je hra s názvem Close Combat: First to Fight a druhým Close Combat: Red Phoenix. Oba jsou připravovány vývojáři z Atomic Games a Destineer. Těšit se na ně mohou prý nejen majitelé PC, ale také Xboxů a Maců.
Close Combat: First to Fight by měla vyjít ještě letos. Jde o týmovou first-person střílečku vyvíjenou za spolupráce s Námořnictvem Spojených států. Close Combat: Red Phoenix má být pro změnu real-time strategií volně inspirovanou románem Red Phoenix od Larryho Bonda. Vyjít by měla na začátku příštího roku.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.