zavřít

Civilization III: Play the World oficiálně

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Včera se dočkalo potvrzení z oficiálních míst to, o čem jsme Vás informovali přesně před týdnem.

Ve vývoji je datadisk k oblíbené strategické hře a na podzim 2002 se s ním setkáte pod titulem Civilization III: Play the World. Hlavním rozšířením, které tento addon hráčům přinese, bude podpora multiplayera, osm nových civilizací, nová mapa a území skýtající mnoho nových možností jak pro profíky, tak pro nováčky.

Sid Meierova Civilization III: Play the World Vám nabídne také hned tři různé herní styly po Internetu a LAN - tahový, simultánní a poprvé v historii Civilization zde bude mód bez tahů. Fanouškové z celého světa se tak mohou utkat v rychle se měnících hrách typu - Elimination, Regicide a Capture the Flag, anebo se vyřádit na tradičních stylech. Play the World bude navíc zahrnovat podporu hry po e-mailu ("Play by Email") a Hotseat. Datadisk Vás seznámí s osmi "velkými vůdci" a osmi novými civilizacemi se specializovanými jednotkami pro každou z nich. Novinkou budou také letiště, základny a radarové věže, dvě nové sady terénu umožňující hráčům přizpůsobit své mapy, kompletní editor a mnoho dalšího. Podrobnosti naleznete zde.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.