zavřít

City Interactive ohlásila hru Tank Killer

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Když se dá dohromady společnost City Interactive se svou finanční sílou a ukrajinské vývojářské studio Crazy House se zkušenostmi v oboru tvorby počítačových her, může z toho vzniknout, a pravděpodobně také vznikne, nová válečná akce s názvem Tank Killer, s tématikou 2.

světové války. Jejím základem je stejná technologie, na které běží T-72: Balkans on Fire (v našem archivu najdete její demo), tedy engine, jenž je rovněž dílem vývojářů z Crazy House. Vydání hry Tank Killer se plánuje na druhé čtvrtletí příštího roku, přičemž by měly vzniknout následující jazykové mutace: anglická, německá, španělská, italská, ruská a polská.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.