zavřít

Čím bude Bully jiná na Xboxu 360?

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Školní akce od Rockstaru míří na X360 a Wii. Co přinese za nové mise a na jakém enginu poběží?

Pokud se už ale opravdu nemůžete dočkat GTA IV, zkuste tohle: Rockstar přichází s X360 a Wii verzí jejich teenagerské akce Bully The Scholarship Edition (80%, PS2 recenze), v níž pomáháte mladému Jimmymu protlouct se drsným školním prostředím. Vývojáři celou věc rozhodně nepojali jako pouhý port z PS2, a tak se můžete těšit na čtyři nové třídy, víc oblečení/předmětů, nový hudební doprovod od Shawna Leeho i multiplayer pro dva hráče. A pak tu samozřejmě bude osm zbrusu nových misí.


V jedné z nich vás čekají perné Vánoce, kdy v rámci úkolu "Rudy and the Red Nosed Santa" budete muset opakovaně pomáhat pořádně ožralému Santovi. Jako první bude třeba vystopovat jeho obchod, k čemuž poslouží rozflákané flašky všude na chodníku: čím budete blíže cíli, tím častěji na vás také budou útočit zakrslí zlí elfové. Jakmile dílnu objevíte, dostanete do ruky foťák a budete muset pořídit pět kvalitních snímků toho, jak Santovi na klíně sedí neposedné děti.

Bully sice nepoběží na enginu RAGE (pohánějícím GTA IV nebo Table Tennis), jeho vlastní však dle dojmů zahraničních redaktorů úplně stačí a hra na něm vypadá podstatně lépe než dříve. Bully: The Scholarship Edition vyjde pro X360 a Wii letos v březnu.
zdroj: Game Informer

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.