Chystá se Tropico 2: Pirate Cove
zdroj: Archiv
Preview

Chystá se Tropico 2: Pirate Cove

1. 3. 2002 22:48 | autor: Redakce Games.cz |

Včera se internetem šířily nepodložené infomace o tom, že se kdesi v nějakém fóru mluvilo o druhém pokračování oblíbené strategie simulující doktátora malého ostrůvku kdesi v Karibiku, Tropico (recenze).

Nyní už si můžeme být jisti tím, že nešlo o pouhé tlachání. Gathering of Developers a Frog City Software totiž dnes oficiálně oznámili, že skutečně připravují druhý díl s názvem Tropico 2: Pirate Cove a s vydáním mají fanouškové počítat někdy na konci tohoto roku. Zatím bohužel ale nejsou k dispozici žádné obrázky.

Tropico 2: Pirate Cove se bude odehrávat na skrytém pirátském ostrůvku, stále půjde o Karibik. Tentokrát však hráči budou řídit ostrov plný pirátů a velmi důležité také bude, abyste dokázali dokonale spravovat pirátské potřeby včetně zajatců, zásob rumu a chybět nesmí ani klícky pro papoušky, určitě je potěší také ženy, hazard, hodování a to nejlepší pirátské ubytování. Hráč se po dobu hry stane králem pirátů. Úspěch bude záležet na opatrném vedení pirátské populace. Mrtvý muž je k ničemu, když potřebujete vést své zloduchy do smrtících misí. Potřeba budou také muškety, šavle, kanóny a samozřejmě také zkušenosti v zacházení s tím vším.

Původní model Tropica utrpěl tři zásadní změny. V první řadě byl převrácen ekonomický model - hráč se tentokrát nesoustředí na produkci potřebného materiálu, ale na plundrování obchodníků na moři a zajímáním obětí, které se pak přivážejí zpět na ostrov jako pracující síla. Dále postavy pirátů mají svou osobnost. Ostrov je navíc rozdělen na zóny, takže bohatší piráti se mohou odloučit od ostatních do vlastních kořistnických sídel, která se automaticky upgradují, když životní standard obyvatele vzroste. Tropico 2: Pirate Cove je volně postaven an historických postavách, organizován do kampaní, které piráty provedou stoletím pirátské akce.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články