zavřít

Chystá se Rollercoaster Tycoon 2 datadisk

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na zajímavé novinky chudý a nemocemi naplněný víkend zpestřila zpráva německého magazínu PCGames, kterému slavný designér Chris Sawyer potvrdil, že vedle Xboxové verze chystá i datadisk pro veleúspěšnou budovatelskou strategii Rollercoaster Tycoon 2.

U druhého dílu se narozdíl od jedničky už od začátku počítalo s tím, že pro něj vznikne přídavek, takže obohatit hru o nějaké ty nové scénáře nebo atrakce určitě nebude žádný problém. Přesný obsah datadisku zatím není znám, ale jeho název Wacky Worlds a předpokládaný termín vydání 6. května 2003 odhalily americké internetové obchody GameStop či EBGames, kde se dá předobjednat za třicet dolarů.

zdroj: PCGames, vlastní zpráva

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.