zavřít

Chystá se druhý datadisk pro Ghost Recon

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zatímco v naší listopadové recenzi sklidila taktická simulace speciálních jednotek Tom Clancy's Ghost Recon spoustu kritiky kvůli omezení hratelnosti, ve světě se ji vedlo o poznání lépe, neboť byla dokonce vyhlášena nejlepší hrou roku 2001 podle prestižních magazínů PC Gamer a IGN.

Pokud k tomu přičtete dlouhodobé umístění v žebříčku nejprodávanějších titulů, nemůžete mít UbiSoftu za zlé, že kromě prvního přídavku Desert Siege z nehostinného prostředí východoafrické pouště kutí v pořadí druhý datadisk.

Plán týkající se jeho vydání v třetím kvartálu tohoto roku byl nepřímo odhalen na jedné specializované sajtě pro novináře a také na stránkách GhostRecon.com nebo ThePlatoon.com. Tam běží několik anket na toto téma, z nichž se dá částečně obsah dalšího přídavku odhadnout - např. jaké nové zbraně byste v datadisku nejraději viděli (The G3, M14, G36, FN P90, WA2000, VSS Vintorez, UMP, 45, Desert Eagle, Steyr Aug, Benelli M4, FAMAS atd.) nebo jaké novinky mají vývojáři do hry přidat - klávesu pro skákání, ovládání vozidel, boje s kontaktními zbraněmi nebo third-person pohled kamery. Na potvrzení nebo vyvrácení těchto vlastností si však musíme počkat až do oficiální tiskové zprávy od UbiSoftu, která se jistě objeví v brzké době.

zdroj: homepage

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.