zavřít

Chystá se demo MMORPG Neocron

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tato zpráva bezesporu potěší všechny fanoušky onlinovek, kteří se svým koníčkem museli skončit kvůli telefonním účtům dosahujícím astronomických výšin - vydavatel chystaného Neocronu z německých CDV se totiž odhodlal k unikátnímu počinu, kterým je uvolnění hratelné demoverze tohoto MMORPG.

To by samo o sobě nebylo nic zvláštního, neboť podobnou akci "1 týden hraní zdarma" učinil už dříve třeba Funcom se svou Anarchy Online. U Neocronu ale půjde o něco lepšího - bude se totiž jednat o offline-demoverzi, tudíž k jejímu vyzkoušení nebudete potřebovat připojení na internet ani unikátní sériové číslo. Obsahem tohoto dema má být tutorial a představení herního světa, které hráče provede různými aspekty Neocronu (hackování, psi, zbraně, souboje, budovy atd.). Demo má podle tvůrců hry vyjít brzy a bude distribuováno stejně jako ukázky z jakýchkoliv jiných her, tzn. přes internet nebo na CD papírových magazínů, takže si k Neocronu bude moci přičichnout opravdu každý. Napadá vás nějaká lepší reklama na hru typu MMORPG?
zdroj: NeocronOnline

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.