zavřít

Chronicles of Spellborn později

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fantasy onlinovka si vyžádala půlrok času navíc kvůli dvěma ne tak obvyklým důvodům.

Onlinovky jsou z logických důvodů nejčastěji odkládaným žánrem a fantasy Chronicles of Spellborn v tomto směru patří mezi největší hříšníky. Ještě před měsícem jsme byli ujištěni, že nakonec dorazí v 2. čtvrtletí, a dnes je zase vše jinak. Důvody k posunu na podzim 2008 jsou dva: revize síťového kódu a optimalizace serverové architektury, což se při první sérii betatestů se stovkami hráčů ukázalo být slabinou.


A zadruhé se evropskému vydavateli Frogster Interactive podařilo nalézt potenciálního partnera pro uvedení na americký trh, s nímž v současnosti dokončují nadějně se vyvíjející jednání. Ten by pak potřeboval aspoň půl roku na přípravy k tamnímu startu a propagaci, což by v ideálním scénáři mělo vést k celosvětovému startu v totožný den. Samotné hratelnostní mechanismy Chronicles of Spellborn prý již teď splňují vysoké kvalitativní požadavky holandských tvůrců, což říkají i o grafice klienta (sada nových obrázků v galerii), ačkoli sázkou na upravený Unreal Engine 2.5 se teď pochopitelně nikde nechlubí.

Od ostatních MMORPG se Spellborn vymezí mimojiné tím, že hned od prvního dne hraní můžete okolí upoutat svým cool vzhledem (oblečení, brnění, zbraně atd.). Do herního světa se nesmazatelně zapíšete sochou vaší postavičky nebo třeba tím, že se po úspěšném dobývání, plnění questů nebo politikaření stanete vlastníkem kusu půdy - více v našem předešlém zpravodajství nebo na homepage.
zdroj: PR, WP

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.