zavřít

Chrome - sci-fi střílečka z Polska

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Polská firma Techland usilovně pracuje na Chrome, nové sci-fi střílečce z prvního pohledu.

Děj hry se odehráva v daleké budoucnosti ve vzdáleném hvězdném systému, kde lidé kolonizují jednu planetu za druhou, protože zde jsou žádané minerály pro těžbu, tedy něco jako příběh Red Faction. Když na jedné z těchto planet dojde ke konfliktu mezi korporacemi, vy jako profesionální zabiják Logan, máte vyčistit tuto planetu od všech konkurenčních firem a ochránit drahocené minerály.


další nové obrázky

Ve hře Chrome na Vás čeká přes deset odlišných lokací (tropická džungle, podzemní doly, futuristické vojenské základny, orbitální stanice apod.), samozřejme také velký počet zbraní jako např. nůž, pistole, snajprovky, kulomety, plazmové pušky, plamenomety, raketomety, prostě samé krásné hračky :) Kromě zbraní budete moci používat baterku, radar, sonar, lekárničku a různé výbušniny - klasika. Zajimavým zpestřením je možnost upgradovat vaší postavičku použitím různých implantátů, takže máte-li rádi cyberpunk, určite si přijdete na své. Chrome by mělo vyjít někdy na jaře příštího roku.

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.