zavřít

Chessmaster 9000 se blíží

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ubi Soft Entertainment se nechal slyšet, že další edice zřejmě nejlepší počítačové šachové hry všech dob - Chessmaster 9000 - je gold a kanadské i americké trhy její vydání zaplaví 27.

srpna 2002.


nové obrázkykompletní galerie

Chessmaster poprvé vyšel v roce 1986. Je to hra, která vám bude nejen učitelem, ale také trenérem a neúprosným soupeřem zárověň. Toto vydání obsahuje více než 800 klasických rozehrávek, včetně těch nejlepších z Grand Masterů 2001 a 2002; inovovaný tutorial s proslulým šachovým trenérem Brucem Pandolfinim; nový a zdokonalený engine; možnost "rychlého startu", což znamená, že bez dlouhého protahování se můžete rovnou pustit do samotné šachové partie; náhodně generovaného soupeře; podporu nejnovějších 3D grafických karet a mnoho a mnoho dalšího.
zdroj: GoneGold

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.