zavřít

Champions Online se superhrdiny

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Navzdory zrušení Marvel Universe Online nepřijdou materiály vniveč díky novému, opět licencovanému MMORPG.

Po nedávném zrušení xboxového Marvel Universe Online nepřijdou všechny podklady z rozpracované hry vniveč. Restrukturalizovaní vývojáři Cryptic Studios totiž tento týden oznámili podobný masivně multiplayerový titul Champions Online, který si po rozkolech s NCSoftem a Microsoftem raději také sami vydají, což má umožnit efektivnější výrobu a plánování. Tito tvůrci mimochodem dnes nazvali celý MMO průmysl chorým, protože jedinou hrou, které se po World of Warcraftu podařilo překonat hranici 100 tisíc předplatitelů, je Lord of the Rings Online, a většina ostatních pokusů skončila neúspěchem.

Opět se jedná o licencovaný produkt, čerpající z populárního stolního RPG Champions od Hero Games, jemuž budou pochopitelně odpovídat reálie a herní postavy. Ty si kompletně vytvoříte k obrazu svému ve flexibilním systému nabízejícím nekonečně různých kombinací. Tahle "totální přizpůsobivost" se týká hrdinova jména, příběhového pozadí, kostýmu, speciálních sil, schopností a také navržení osobního úhlavního nepřítele.


Tvůrci hru definují jako "první opravdové akční MMORPG" (zapomněli snad na Tabula Rasu?) s nespoutaně rychlou hratelností, která byla dříve doménou pouze akčních nebo bojových her. Máte zapomenout na nudné automatické útoky a na dlouhou dobu nutnou pro dobíjení. Champions Online vyjde na jaře 2009 pro PC a X360 - více na právě spuštěné homepage.
zdroj: homepage

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.